Transport Brodnica

Położona w województwie kujawsko-pomorskim Brodnica, która jest siedzibą całego powiatu brodnickiego, nazywana jest miastem wśród jezior. W okolicy znajduje się ich około 60, w tym niektóre o powierzchni ponad 100 ha. To atrakcyjne położenie miasta potęguje bliskość założonego w 1985 roku Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Park stanowi część Pojezierza Brodnickiego, Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego oraz Doliny Drwęcy. Teren jest niezwykle cenny przyrodniczo. Są tutaj rezerwaty przyrody, ostoję znajduje unikatowe ptactwo wodno-błotne, takie jak bocian czarny, orlik krzykliwy, kormoran czarny i wiele innych gatunków, których próżno szukać w innych częściach Polski.

Brodnica stanowi ważny ośrodek transportowy – przez Brodnicę biegnie publiczna droga krajowa numer 15, ciągnąca się aż z okolic Olsztyna, czyli Ostródy, przez Toruń, gdzie znajduje się znany most drogowy im. Józefa Piłsudskiego, następnie przez piękne Gniezno, aż do urokliwej Trzebnicy. Jest też bardzo dobre połączenie drogowe z takimi miejscowościami jak Sierpc, Jabłonowo Pomorskie czy Działdowo. Te możliwości transportowe czynią z Brodnicy miasto stanowiące ważny punkt transferowy.

 

Spedycja

Te i inne okolice nasz tabor przemierza niejednokrotnie, wykonując usługi transportowe na najwyższym poziomie. Do obsługi transportu podchodzimy profesjonalnie, a spedycja realizowana jest kompleksowo. Czuwamy nad całym procesem związanym z dostawą: od dopełnienia formalności i sporządzenia niezbędnej dokumentacji, aż po dostarczenie przewożonego ładunku do miejsca docelowego.

 

Tabor

Nasze samochody dostawcze przechodzą zawsze niezbędne przeglądy, które potwierdzają ich sprawność techniczną. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko awarii na drodze, a tym samym opóźnienie w dostawie powierzonego nam towaru. Tabor zgodny jest z wymogami prawnymi, które powinien spełniać, aby móc realizować spedycję, nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami. Nasze auta wpisują się normy euro5 i euro6. Budowa i konstrukcja silników sprzyja ograniczaniu produkcji spalin, a więc substancji szkodliwych, które mogłyby zanieczyszczać powietrze.

Wchodzące w skład naszej floty samochody ciężarowe dostosowane są do przewożenia towaru różnych gabarytów, stąd posiadamy auta w wersji standard oraz w wersji double stock. Dysponujemy specjalistycznymi windami, które ułatwiają załadowanie towaru do samochodu. Wszystko po to, aby usługa spedycji była przez nas świadczona sprawnie i szybko.

 

Transport chłodniczy

Mamy spore doświadczenie w spedycji towarów chłodniczych, które wymagają odpowiednich uwarunkowań przewozu. Jesteśmy w stanie przetransportować, w odpowiednich warunkach temperaturowych, takie towary jak leki i inne wyroby farmaceutyczne, żywność czy artykuły potrzebujące chłodni. Z powodzeniem podejmujemy się też przewozu roślin. Posiadamy chłodnie kwiatowe, które doskonale sprawdzą się podczas spedycji cebulek kwiatów i transportu drzewek.

 

 

Ubezpieczenie ładunku

Realizując wszystkie zlecone usługi przewozowe dbamy o bezpieczeństwo transportu. Z uważnością podchodzimy do jak najlepszego fizycznego zabezpieczenia przewożonego towaru, a wykazując się odpowiedzialnością, gwarantujemy polisę OCP, która chroni ładunek na wypadek jego uszkodzenia, pożaru lub kradzieży. Zlecając nam spedycję mogą być Państwo spokojni o powierzony nam towar.

 

Zespół profesjonalistów

Zespół naszych kierowców jest fachowo przeszkolony, tak abyśmy mogli zapewnić jak najwyższą jakość usług spedycji. Z racji tego, że jednym z obszarów naszej działalności jest transport międzynarodowy, kierowcy posiadają umiejętność komunikowania się w językach obcych, takich jak język angielski, niemiecki czy holenderski.